Без категорії

Зарощенний грибний блок польський гриб

В даний час все більшого розмаху набуває аматорське грибоводство. Гливи або печериці виростити в домашніх умовах не дуже складно, але часом хочеться спробувати і більш вишуканих грибочків. Найвірніший шлях до успіху - вирощувати гриби за допомогою грибних блоків.
Ми виготовляємо під замовлення зарощенні грибні блоки польського гриба і інших грибів. Час виготовлення - 4 тижні.
Грибний блок - це пакет з субстратом, засіяний живим зерновим міцелієм польського гриба. Розмір пакета - приблизно 60 * 40 * 20 см, вага - близько 15 кг. В процесі виготовлення грибний блок повинен пройти фазу інкубації (заростання) міцелію. Триває цей період близько 4-х тижнів. Весь цей час блок буде знаходитись під контролем наших фахівців, що гарантує життєздатність субстрату.
Отриманий вами блок вже буде готовий до висадки під дерева у відкритий грунт. Польський гриб - це мікоризні гриби, тобто ростуть вони тільки в симбіозі з корінням дерев. Тому висаджувати їх потрібно під хвойним деревом. Кращі породи для цього - сосна, ялина, туя, ялівець, кипарис, модрина, ялиця.
Блок можна акуратно розділити на 2-3 частини (тільки не перемішуйте його!). Потім якомога ближче до коріння дерева викопайте лунки глибиною 20-30 см. На дно лунки налийте 1-2 л води, почекайте, поки вода вбереться і перенесіть туди субстрат з міцелієм. Субстрат злегка ущільніть і накрийте шаром землі з-під дерева товщиною 5-10 см.
Після посадки міцелію в грунт перші два-три тижні грибниця буде приживатись. Слідкуйте в цей час, щоб місце посадки не пересихало! Але і заливати міцелій не можна. Поливати краще частіше невеликими порціями води, підтримуючи постійну вологість грунту.
Плодоношення грибів відбувається при температурі від +10 до + 25 ° C. Пам'ятайте, що гриби не мають вегетаційного періоду, як рослини. Вони просто чекатимуть відповідних умов (температура, вологість). Тому грибницю можна садити практично в будь-який час року, і свого часу з'являться грибочки. Гриби на ділянці не зрізайте, а викручуйте з ніжкою.
Морозів грибниця не боїться, і на зиму ніяких заходів вживати не потрібно. А ось спека для міцелію згубна. Якщо грунт в місці посадки прогріється вище 30 ° C, грибниця загине. Тому для посадки вибирайте прохолодні тінисті місця.

На одному місці грибниця живе 3-5 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *