космос - 1,5 мл

Відгуки: 0

Інсектицид контактно-шлункової дії з помірним системним ефектом, проти шкідників з гризучий ротовим апаратом, стійкий до підвищених температур (до +40°С) та опадів (одна година до дощу).

Ціна 19,90 ₴
Докладніше
У наявності

рембек мурахацид - 15г

Відгуки: 0

Засіб для боротьби з садовими і домашніми мурахами. Знищення мурашок, які стали загрозою майбутньому врожаю, є складним завданням. Справитися з подібним лихом можливо, скориставшись потужним засобом "Мурахацид". Даний препарат миттєво діє на шкідників і не завдає шкоди рослинам і довкіллю при рекомендованих нормах внесення.

Ціна 4,20 ₴
Докладніше
У наявності

меліор - 3,6 мл

Відгуки: 0

Контактно-системний інсектицид Меліор застосовується для захисту рослин від комах-шкідників. Має широкий спектр дії. Застосовується на овочевих, плодових культурах і трояндах.

Ціна 6,90 ₴
Докладніше
У наявності

Енжіо - 3,6 мл

Відгуки: 0

Інсектицид Енжіо - це препарат широкого спектра дії, тобто придатний для боротьби з різними видами комах-шкідників в саду і городі. Яблуневий пильщик, казарка, яблуневий квіткоїд, лістоверти, колорадський жук, цибулева муха, довгоносики, попелиці - від усіх цих шкідників ви можете захистити свій урожай за допомогою інсектициду Енжіо

Ціна 14,80 ₴
Докладніше
У наявності

маршал - 7 мл

Відгуки: 0

Маршал застосовується проти грунтових і наземних шкідників, має нематицидні властивості. Маршал має тривалий захисний ефект і моментальну швидкість впливу. Добре переноситься культурами, не фітотоксичний. Стійкий до високих температур.

Ціна 4,50 ₴
Докладніше
У наявності
Всі новинки

кожен покупець обов'язково отримає подарунок!

icon

Доставка Укрпоштою,

Новою поштою,

Інтаймом

icon

повернення товару протягом 14 діб

icon

Безпечні платежі