Новинки

Залізний купорос - 500 г

Відгуки: 0

Надійний засіб для боротьби з мохами, лишайниками та грибковими утвореннями. Рекомендований для рослин в якості джерела заліза та сірки, для запобігання хлорозу, відлякування слимаків.

Ціна 9,00 ₴
Докладніше
У наявності

Розмарин - 10 шт.

Відгуки: 0

Розмарин вирощують як пряну або лікарську рослину. Вічнозелений напівкустарник з вузьким листям, що містить ефірну олію. Насіння висівають на розсаду в березні-квітні. Сходи з’являються через 20-30 діб. Потім сіянці пікірують у парники або відкритий ґрунт.

Ціна 2,50 ₴
Докладніше
У наявності

Майоран - 0,2 г

Відгуки: 0

Дуже цікава рослина з гірко-кислим смаком і високим вмістом ефірних олій. Висотою до 50 см. В їжу використовують тільки листки з бутонами квіток. Застосовують також для приготування оцету і вмедичних цілях. Насіння висівають у відкритий ґрунт навесні через 30-40 см.

Ціна 2,20 ₴
Докладніше
У наявності

Шавлій - 0,2 г

Відгуки: 0

Багаторічна пряносмакова рослина. Листя, стебла та суцвіття містять ефірну олію з приємним ароматом. Використовують молоде листя для ароматизації страв, чаю, лікерів. Настоянки та узвари шавлію мають лікувальну дію. Висівають насіння рано навесні або під зиму на глибину 2-4 см, вирощують також розсадним способом.

Ціна 2,20 ₴
Докладніше
У наявності

Силушка для ставків - 20г

Відгуки: 0

Біопрепарат "СИЛУШКА" для декоративних ставків і фонтанів. Знижує ризик "цвітіння води", замулювання, покращує прозорість води, позитивно впливає на водних мешканців (риби, ракоподібні, молюски). Норма витрат:  20 г на площу водойми до 20 м2

Ціна 29,00 ₴
Докладніше
У наявності